Al-Anon beschermt de anonimiteit van haar leden met bijzondere zorg. Daarom zijn de bijeenkomsten in de regel gesloten voor buitenstaanders en voor hen die alleen nieuwsgierig zijn. Echter iedereen die te maken heeft met iemand met een alcoholprobleem is welkom, op voorwaarde dat de anonimiteit wordt gerespecteerd van de personen die op de bijeenkomst aanwezig zijn.

Hieronder vind je een overzicht waar de groepen bij elkaar komen.

Al-Anon familiegroepen

voor familie en vrienden

Alkmaar Woensdagavond,  1x per 2 weken (in de even weken) van 20:00 tot 21:30 uur
Gebouw Brijder
Kees Boekestraat 20, Alkmaar
alkmaar@al-anon.nl
Amsterdam Vrijdagavond van 20:00 tot 21:30 uur
Gebouw Jellinek
Jacob Obrechtstraat 92, Amsterdam
amsterdam-vr@al-anon.nl
Apeldoorn Donderdagavond van 18:45 tot 20:15 uur
apeldoorn@al-anon.nl
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep, neem dan voor de eerste keer contact op via het bovenstaande e-mailadres.
Bergen op Zoom Donderdagavond van 19:30 tot 20:30 uur.
GGZ WNB Gebouw de Steiger
Waterbuurtje, Halsteren
bergenopzoom@al-anon.nl
06-38177079
Breda Dinsdag breda-di@al-anon.nl
Den Haag Woensdagavond van 20:00 tot 21:30 uur
denhaag-wo@al-anon.nl
06-20427105
Drachten Woensdag 1e van de maand
drachten@al-anon.nl
Enschede Woensdagavond
06-25343669
Gorinchem Woensdagavond van 19:45 tot 21:30 uur
Gebouw Yulius
Wijnkoperstraat 2, Gorinchem
gorinchem@al-anon.nl
06-82717680
Groningen Woensdagavond start op 19:30
groningen@al-anon.nl
06-22534494
Hardenberg Maandagavond van 20:00 tot 22:00 uur
hardenberg@al-anon.nl
06-81157941
Heerlen Maandagavond
06-26041730
Helmond Zondagochtend
Wijkhuis de Schabbert
Nachtegaallaan 215, Helmond
helmond@al-anon.nl
Hilversum Donderdagavond 1 x per 2 weken 19.30 tot 21.30 uur
Wijkcentrum St. Joseph
Minckelerstraat 71, Hilversum
hilversum@al-anon.nl
Graag eerst melden via telefoon we zitten in een ruimte die je moet weten hoe er te komen.
Horst Dinsdagavond 19.30 tot 21.00 uur (inloop vanaf 19.00 uur)
Venrayseweg 20, Horst
horst@al-anon.nl
06-23510821
Leeuwarden Vrijdagavond 1 x per 2 weken 19:00 tot 21:00 uur
Gebouw Ixta Noa
Willemskade 23, Leeuwarden
leeuwarden@al-anon.nl
Graag aanmelden via email.
Nijmegen Maandagavond van 19.45 tot 21:15 uur. Inloop vanaf 19.30 uur.
nijmegen@al-anon.nl
Adres verkrijgbaar via het e-mailadres.
Rotterdam (Noord) Donderdagavond van 19.00 tot 20.15 uur
Achillesstraat 290, Rotterdam
rotterdam-do@al-anon.nl
Schaijk Woensdagavond 1x per 2 weken (in de oneven weken) van 19.30 tot 21.00 uur.
Pastoor van Winkelstraat 39, Schaijk
Schaijk@al-anon.nl
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (even weken) van 19.30 tot 21.15 uur.
Gebouw Bosshardt Kanaleneiland – Leger des Heils
Marco Pololaan 10, Utrecht
utrecht@al-anon.nl
06-12105140
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep neem dan contact op via het e-mailadres of het telefoonnummer.
Veenendaal Donderdagavond 1x per 2 weken
Veenendaal@al-anon.nl
Vlaardingen/Schiedam Maandagavond 1x per 2 weken
Vlissingen Donderdagmiddag 1 x per 2 weken van 14:00 tot 16:00 uur.
vlissingen@al-anon.nl
Winterswijk Woensdagavond van 19.00 tot 21.00 uur.
winterswijk@al-anon.nl
Graag aanmelden via 06-30878111
Zwolle Woensdagavond
zwolle@al-anon.nl
06-18234636
CYBERGROEP Geheime Facebook groep Doorlopend 24/7
facebook@al-anon.nl
Ook voor Alateen.
ZOOM-meeting Moed om te veranderen maandagavond van 19:30 tot 20:30 uur.
Meeting ID: 854 4439 2753 – Wachtwoord: 03 06 2024
Boekstudie “How Al-Anon works”
We lezen gezamenlijk vanuit het originele Engelse boek in het Engels, we delen in het Nederlands.

Woensdagavond van 20:00 tot 21:15 uur.
Meeting ID: 226 834 8364 – Wachtwoord: 26102020
woensdagavondonline@al-anon.nl
ZOOM-meeting Hou het eenvoudig Zaterdagavond van 20:00 tot 21:30 uur.
Meeting ID 931 9571 1588 – Wachtwoord: 784824
zaterdagonline@al-anon.nl
ZOOM-meeting Hoop voor vandaag (speciaal voor mannen) Zondagavond van 20:00 tot 21:00 uur.
Meeting ID 956 5457 5127 – Wachtwoord: X9Xbz1
hoopvoorvandaag@al-anon.nl

Al-Anon volwassen kinderen van alcoholisten

Den Haag Maandagavond, 1x in de twee weken (even weken) van 20:00 tot 21:30 uur
aca-denhaag@al-anon.nl
06-20427105
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (even weken) van 19.30 tot 21.15 uur.
Bosshardt Kanaleneiland – Leger des Heils Marco Pololaan 10, Utrecht
utrecht@al-anon.nl
06-12105140
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep neem dan contact op via het e-mailadres of het telefoonnummer.

ALATEEN

voor kinderen in de tienerleeftijd

Den Haag Maandagavond
Leeuwarden Dinsdagavond
Utrecht Donderdagavond, 1 x per 2 weken (even weken)

Wanneer er geen adres vermeld staat, kun je deze gegevens opvragen via het e-mailadres en/of telefoonnummer dat bij de groep vermeld staat.
Via algemene  e-mail kun je de overige contacten van de groepen opvragen.
Onder de knop contact vind je de algemene telefoonnummers.
For English speaking meetings follow this link or call +31 (0)6 48644690.