Al-Anon beschermt de anonimiteit van haar leden met bijzondere zorg. Daarom zijn de bijeenkomsten in de regel gesloten voor buitenstaanders en voor hen die alleen nieuwsgierig zijn. Echter iedereen die te maken heeft met iemand met een alcoholprobleem is welkom, op voorwaarde dat de anonimiteit wordt gerespecteerd van de personen die op de bijeenkomst aanwezig zijn.

Hieronder vind je een overzicht waar de groepen bij elkaar komen.

Al-Anon familiegroepen

voor familie en vrienden

Alkmaar Woensdagavond
alkmaar@al-anon.nl
Amsterdam Vrijdagavond van 20:00 tot 21:30 uur
Jellinek
Jacob Obrechtstraat 92, Amsterdam
amsterdam-vr@al-anon.nl
Apeldoorn Donderdagavond – start 18:45 uur
apeldoorn@al-anon.nl
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep, neem dan voor de eerste keer contact op via het bovenstaande e-mailadres.
Bergen op Zoom Donderdagavond
GGZ WNB Bedrijfsbureau
Arklaan 4, Halsteren
bergenopzoom@al-anon.nl
06-38177079
Breda Dinsdag
breda-di@al-anon.nl
Delfzijl Maandagavond
06-12895153
Den Haag Woensdagavond
denhaag-wo@al-anon.nl
06-20427105
Drachten Dinsdagmiddag 1x per 3 weken
drachten@al-anon.nl
Enschede Woensdagavond
06-25343669
Gorinchem Woensdagavond
gorinchem@al-anon.nl
06-82717680
Groningen Woensdagavond start op 19:30
groningen@al-anon.nl
06-22534494
Hardenberg Maandagavond
hardenberg@al-anon.nl
0523-267266
Heerlen Maandagavond
06-26041730
Helmond Zondagochtend
Wijkhuis de Schabbert
Nachtegaallaan 215, Helmond
helmond@al-anon.nl
Hilversum Donderdagavond
hilversum@al-anon.nl
Horst Dinsdagavond 19.30-21.00 uur (inloop vanaf 19.00 uur)
Jacob Merlostraat 11, Horst
Leeuwarden Vrijdagavond 1 x per 2 weken 19:00 tot 21:00 uur
Ixta Noa
Willemskade 23, Leeuwarden
leeuwarden@al-anon.nl
06-50283061
Graag aanmelden via email of telefoon.
Nijmegen Maandagavond via Zoom (soms ook live) op maandagavond van 20:15 tot 21:15 uur. Inloop vanaf 20:00 uur.
nijmegen@al-anon.nl
06-26978427
ZOOM-meeting – Meeting ID 996 8307 4128
Adres en/of inloggegevens verkrijgbaar via het e-mailadres en telefoonnummer.
Rotterdam (Noord) Donderdagavond van 19.00 tot 20.15 uur
rotterdam-do@al-anon.nl
Rotterdam (Zuid) Maandagavond van 20:00 tot 22:00 uur. Schoolvakanties onder voorbehoud.
Rotterdam-Zuid@al-anon.nl
06-40259553
Schaijk Woensdagavond 1x per 2 weken (in de oneven weken)
Pastoor van Winkelstraat 39, Schaijk
Schaijk@al-anon.nl
Tilburg Donderdagavond 1 x per 2 weken (in de even weken) van 19:45 tot 20:45 uur.
Buurthuis Symponie*
Ellenbergstraat 250, Tilburg
06-23122445
* Buurthuis gesloten tijdens alle schoolvakanties regio Zuid.
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (even weken)
utrecht@al-anon.nl
06-12105140
Veenendaal Donderdagavond 1x per 2 weken
Veenendaal@al-anon.nl
Vlaardingen/Schiedam Maandagavond 1x per 2 weken
Vlissingen Donderdagmiddag 1 x per 2 weken
vlissingen@al-anon.nl
Zwolle Woensdagavond
zwolle@al-anon.nl
06-18234636
CYBERGROEP
Geheime Facebook groep
Doorlopend 24/7
facebook@al-anon.nl
ZOOM-meeting
Moed om te veranderen
Woensdagavond van 20:00 tot 21:15 uur.
woensdagavondonline@al-anon.nl
Meeting ID: 226 834 8364 – Password: 26102020
ZOOM-meeting
Hou het eenvoudig
Zaterdagavond van 20:00 tot 21:30 uur.
zaterdagonline@al-anon.nl
Meeting ID 931 9571 1588 – Password: 784824
ZOOM-meeting
Hoop voor vandaag
(speciaal voor mannen)
Zondagavond start om 20:00 uur.
hoopvoorvandaag@al-anon.nl
Meeting ID 974 1873 0373 – Password: 394297

Al-Anon ACA

voor volwassen kinderen

Den Haag Maandagavond
aca-denhaag@al-anon.nl
06-20427105
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (even weken)
utrecht@al-anon.nl
06-12105140

ALATEEN

voor kinderen in de tienerleeftijd

Delfzijl Maandagavond
Den Haag Maandagavond
Leeuwarden Dinsdagavond
Utrecht Donderdagavond, 1 x per 2 weken (even weken)
Veenendaal Donderdagavond

Wanneer er geen adres vermeld staat, kun je deze gegevens opvragen via het e-mailadres en/of telefoonnummer dat bij de groep vermeld staat.
Via algemene  e-mail kun je de overige contacten van de groepen opvragen.
Onder de knop contact vind je de algemene telefoonnummers.
For English speaking meetings follow this link or call +31 (0)6 48644690.