Al-Anon beschermt de anonimiteit van haar leden met bijzondere zorg. Daarom zijn de bijeenkomsten in de regel gesloten voor buitenstaanders en voor hen die alleen nieuwsgierig zijn. Echter iedereen die te maken heeft met iemand met een alcoholprobleem is welkom, op voorwaarde dat de anonimiteit wordt gerespecteerd van de personen die op de bijeenkomst aanwezig zijn.

Hieronder vind je een overzicht waar de groepen bij elkaar komen.

Al-Anon familiegroepen

voor familie en vrienden

Alkmaar Woensdagavond
alkmaar@al-anon.nl
Almere Donderdagavond
almere@al-anon.nl
06-45432086
Amersfoort Woensdagavond
06-20511278
Amsterdam (Slotermeer) Maandagavond
Dinsdagochtend (laatste van de maand)
Amsterdam Vrijdagavond
Apeldoorn Donderdagavond
apeldoorn@al-anon.nl
06-20422271
Arnhem Woensdagavond
arnhem@al-anon.nl
06-44348972
Bergen op Zoom Donderdagavond
bergenopzoom@al-anon.nl
06-38177079
Breda Dinsdag
breda-di@al-anon.nl
Breda Woensdagavond – 2e en 4e van de maand
breda@al-anon.nl
Delfzijl Maandagavond
06-12895153
Den Haag Woensdagavond
denhaag-wo@al-anon.nl
06-20427105
Deventer Dinsdagavond
deventer@al-anon.nl
06-22949042
Dordrecht Vrijdagavond 1x per 2 weken in de oneven week
dordrecht@al-anon.nl
Drachten Dinsdagmiddag 1x per 3 weken
drachten@al-anon.nl
Enschede Donderdagavond
06-25343669
Gorinchem Woensdagavond
gorinchem@al-anon.nl
Groningen Woensdagavond
groningen@al-anon.nl
06-22534494
Hardenberg Maandagavond
hardenberg@al-anon.nl
0523-267266
Heerlen Maandagavond
06-26041730
Helmond Zondagochtend
helmond@al-anon.nl
Hilversum Donderdagavond
hilversum@al-anon.nl
Leeuwarden Dinsdagavond 1x per 2 weken
leeuwarden@al-anon.nl
06-50283061
Ridderkerk Woensdagochtend
ridderkerk@al-anon.nl
Rotterdam (Zuid) Maandagavond
Rotterdam (Noord) Donderdagavond
rotterdam-do@al-anon.nl
Rotterdam (NL/Eng) Dinsdagavond
Schagen Dinsdagmiddag
Schaijk Laatste woensdag van de maand
schaijk@al-anon.nl
06-23940048
Tilburg Donderdagavond 1 x per 2 weken (in de even weken)
Utrecht Maandagavond 1 x per 2 weken
utrecht@al-anon.nl
06-12105140
Veenendaal Donderdagavond 1x per 2 weken
Vlaardingen/Schiedam Maandagavond
Vlissingen Donderdagmiddag 1x per 2 weken
vlissingen@al-anon.nl
Woerden Donderdagavond
woerden@al-anon.nl
06-30483151
Zwolle Woensdagavond
zwolle@al-anon.nl
06-18234636
CYBERGROEP
Geheime Facebook groep
Doorlopend 24/7
facebook@al-anon.nl

Al-Anon ACA

voor volwassen kinderen

Den Haag Maandagavond
aca-denhaag@al-anon.nl
06-20427105
Utrecht Maandagavond of dinsdagavond
utrecht@al-anon.nl
06-12105140

ALATEEN

voor kinderen in de tienerleeftijd

Delfzijl Maandagavond
Den Haag Maandagavond
Leeuwarden Dinsdagavond
Woerden Donderdagavond
Veenendaal Donderdagavond

Via e-mail kun je de overige contacten van de groepen opvragen.
Onder de knop contact vind je de algemene telefoonnummers.
For English speaking meetings follow this link or call +31 (0)6 48644690.