In verband met de maatregelen omtrent het Corona-virus (COVID-19) kan het voorkomen dat een groep nog niet bij elkaar kan komen. Vraag het vooral even na door de groep te bellen of te mailen. Er is er ook een mogelijkheid om een Zoom meeting bij te wonen (zie onder de groepen).

Al-Anon beschermt de anonimiteit van haar leden met bijzondere zorg. Daarom zijn de bijeenkomsten in de regel gesloten voor buitenstaanders en voor hen die alleen nieuwsgierig zijn. Echter iedereen die te maken heeft met iemand met een alcoholprobleem is welkom, op voorwaarde dat de anonimiteit wordt gerespecteerd van de personen die op de bijeenkomst aanwezig zijn.

Hieronder vind je een overzicht waar de groepen bij elkaar komen.

Al-Anon familiegroepen

voor familie en vrienden

Alkmaar Woensdagavond
alkmaar@al-anon.nl
Almere Donderdagavond
almere@al-anon.nl
ZOOM-meeting op donderdagavond van 19:30 tot 20:30 uur. Inloggegevens en wachtwoord zijn te verkrijgen via het bovenstaande e-mailadres.
Amersfoort Dinsdagavond
06-20511278
Amsterdam (Slotermeer) Dinsdagochtend (laatste van de maand)
Amsterdam Vrijdagavond
amsterdam-vr@al-anon.nl
ZOOM-meeting op vrijdagavond van 20:00 tot 21:30 uur.
Meeting ID: 831 329 528 69 – geen password.
Apeldoorn Donderdagavond – start 18:30 uur
Tactus
Linie 612, Apeldoorn
apeldoorn@al-anon.nl
06-20422271
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep, neem dan voor de eerste keer contact op via het bovenstaande e-mailadres of telefoonnummer.
Bergen op Zoom Donderdagavond
bergenopzoom@al-anon.nl
06-38177079
ZOOM-meeting op donderdagavond van 19:30 tot 20:30 uur. Inloggegevens en wachtwoord zijn te verkrijgen via het bovenstaande e-mailadres en telefoonnummer.
Breda Dinsdag
breda-di@al-anon.nl
Delfzijl Maandagavond
06-12895153
Den Haag Woensdagavond
denhaag-wo@al-anon.nl
06-20427105
Drachten Dinsdagmiddag 1x per 3 weken
drachten@al-anon.nl
Enschede Woensdagavond
06-25343669
Gorinchem Woensdagavond
gorinchem@al-anon.nl
06-82717680
Groningen Woensdagavond – start op 19:30
groningen@al-anon.nl
06-22534494
Hardenberg Maandagavond
hardenberg@al-anon.nl
0523-267266
Heerlen Maandagavond
06-26041730
Helmond Zondagochtend
Wijkhuis de Schabbert
Nachtegaallaan 215, Helmond
helmond@al-anon.nl
Hilversum Donderdagavond
hilversum@al-anon.nl
Leeuwarden Maandagavond (oneven weken  van 19.15 – 20.45 uur)
Dinsdagavond (even weken van 19.15 – 20.45 uur)
VNN
Oostergoweg 6, Leeuwarden
leeuwarden@al-anon.nl
06-50283061
Leiden (NL/Eng) Dinsdagavond
leiden@al-anon.nl
Nijmegen Maandagavond
nijmegen@al-anon.nl
ZOOM-meeting op maandagavond van 20:15 tot 21:15 uur
Ridderkerk (NL/Eng) Woensdagochtend
Wijkcentrum de Klinker
Van Riebeekstraat 3, Ridderkerk
ridderkerk@al-anon.nl
ZOOM-meeting op woensdagochtend van 10:00 tot 11:00 uur
Wil je voor de eerste keer aansluiten bij deze groep, stuur dan een e-mail naar het bovenstaande e-mailadres.
Rotterdam (Zuid) Maandagavond
Rotterdam (Noord) Donderdagavond
rotterdam-do@al-anon.nl
ZOOM-meeting op donderdagavond van 18:45 tot 20:00 uur
Rotterdam (NL/Eng) Dinsdagavond
letitbeginwithme-ro@al-anon.nl
ZOOM-meeting op dinsdagavond van 19:15 tot 20:15 uur
Schaijk Woensdagavond 1x per 2 weken (in de oneven weken)
Schaijk@al-anon.nl
Tilburg Donderdagavond 1 x per 2 weken (in de even weken)
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (oneven weken)
utrecht@al-anon.nl
06-12105140
Veenendaal Donderdagavond 1x per 2 weken
Veenendaal@al-anon.nl
Vlaardingen/Schiedam Maandagavond 1x per 2 weken
Vlissingen Donderdagmiddag 1 x per 2 weken
vlissingen@al-anon.nl
Zwolle Woensdagavond
zwolle@al-anon.nl
06-18234636
CYBERGROEP
Geheime Facebook groep
Doorlopend 24/7
facebook@al-anon.nl
ZOOM-meeting
Moed om te veranderen
Woensdagavond
woensdagavondonline@al-anon.nl
Meeting ID: 226 834 8364 – Password: 26102020
ZOOM-meeting
Hou het eenvoudig
Zaterdagavond
zaterdagonline@al-anon.nl
Meeting ID 931 9571 1588 – Password: 784824
ZOOM-meeting
Hoop voor vandaag
(speciaal voor mannen)
Zondagavond start om 20:00 uur.
hoopvoorvandaag@al-anon.nl
Meeting ID 974 1873 0373 – Password: 394297

Al-Anon ACA

voor volwassen kinderen

Den Haag Maandagavond
aca-denhaag@al-anon.nl
06-20427105
Utrecht Donderdag, 1 x per 2 weken (oneven weken)
utrecht@al-anon.nl
06-12105140

ALATEEN

voor kinderen in de tienerleeftijd

Delfzijl Maandagavond
Den Haag Maandagavond
Leeuwarden Dinsdagavond
Veenendaal Donderdagavond

Wanneer er geen adres vermeld staat, kun je deze gegevens opvragen via het e-mailadres en/of telefoonnummer dat bij de groep vermeld staat.
Via algemene  e-mail kun je de overige contacten van de groepen opvragen.
Onder de knop contact vind je de algemene telefoonnummers.
For English speaking meetings follow this link or call +31 (0)6 48644690.